انتشارات عطران: تبدیل پایان نامه متخصصین و دانشجویان به کتاب با شرایط ویژه و به مدت محدود

0

طبق مصوبه ۴۵۷۳۱/۵۸ مورخ 1397/۱۱/۳۰، انتشارات عطران در نظر دارد در راستای حمایت از متخصصین و فارغ التحصیلان دانشگاهی نسبت به تبدیل پایان نامه های دانشجویان کلیه رشته ها به کتاب اقدام نماید. تمامی هزینه های اخذ مجوزات قانونی، چاپ و ارسال به عهده نشر عطران بوده و تنها مبلغ قابل پرداخت توسط نویسنده مربوطه 700،000 تومان خواهد بود. مراحل صفحه آرایی و طراحی روجلد توسط متخصصین محترم صورت گرفته و فایل نهایی در قالب WORD و PDF به دبیرخانه مرکزی انتشارات عطران ارسال خواهد گردید. شایان ذکر است بعد اتمام مراحل اخذ مجوز و چاپ، تعداد ۵ جلد از کتاب مربوطه به آدرس پستی نویسنده ارسال می گردد.

از کلیه اثرات ارسالی بعد از طی مراحل بررسی توسط کمیته ارشد داوران، تعداد 5 اثر برای چاپ انتخاب خواهد گردید و متعاقبا هماهنگی های لازم با نویسنده در زمینه تکمیل مدارک لازم صورت خواهد پذیرفت. علاقه مندان می توانند جهت ارسال پایان نامه از طریق آدرس ایمیل info@atranbook.ir اقدام نمایند.

طبق مصوبه فوق الذکر مهلت طرح تا پایان سال 1397 می باشد. در نتیجه به فایل هایی که تا این تاریخ ارسال و اعلام وصول نشوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

پل ارتباطی انتشارات عطران:        ۶۶۱۹۱۰۰۰-۰۲۱

تلگرام پشتیبانی آنلاین:                  ۰۹۱۰۸۱۷۲۸۹۶

WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

اشتراک:

درباره نویسنده

نظرات بسته اند

برچسب‌ها : % % % % % % % % % % % % % % % % % % % %
Call Now Button