برگزاری دوره های حضوری مهندسی آب و فاضلاب مرکز دانش عطران- تابستان 1398

0

دوره های حضوری مهندسی آب و فاضلاب مرکز دانش عطران با حضور ثبت نام کنندگان دانشگاهی و پرسنل مهندسین مشاور و ادارات آب و فاضلاب در محل دانشگاه شهید عباسپور در حال برگزاری می باشد.
عناوین دوره هایی که تاکنون برگزار گردیده است عبارتند از ایمنی و بهداشت در صنعت، بهره برداری از تأسیسات تصفیه فاضلاب و طراحی خطوط انتقال و شبکه توزیع آب با نرم افزار واترجمز WaterGEMS
همچنین کلاس های طراحی تصفیه خانه آب، مدیریت تلفات آب، اصول نظارت و اجرای پروژه های آب و فاضلاب، تحلیل ضربه قوچ با نرم افزار Hammer ، مدلسازی هوش مصنوعی در مهندسی آب و طراحی شبکه فاضلاب با سورجمز SewerGEMS در روزهای آتی برگزار خواهد گردید.
خاطرنشان می سازد مهلت ثبت نام در این کلاس ها به اتمام رسیده و کلاس ها با ظرفیت تکمیل شده در حال برگزاری می باشند؛ لذا باتوجه به اینکه ظرفیت این دوره ها بدلیل تضمین کیفیت، محدود و غیر قابل افزایش می باشد؛ خواهشمند است از تماس تلفنی و اصرار برای ثبت نام خودداری فرمایید.
شایان ذکر است دوره های حضوری این مرکز هر سال یکبار و در بهار و تابستان برگزار می گردد. علاقه مندان به آموزش تخصصی محیط زیست که بدلیل تکمیل ظرفیت نتوانسته اند در این دوره ها حضور داشته باشند می توانند در دوره های مجازی مرکز دانش عطران ثبت نام نمایند و پس از گذراندن دوره، اقدام به دریافت سرتیفیکیت certificate معتبر نمایند.
برای مشاهده کتاب های تخصصی آب و فاضلاب کلیک کنید.
در ادامه تصاویر دوره های برگزار شده تاکنون می آید.
برگزاری دوره های حضوری مهندسی آب و فاضلاب مرکز دانش عطران دانشگاه شهید عباسپور atran1
برگزاری دوره های حضوری مهندسی آب و فاضلاب مرکز دانش عطران دانشگاه شهید عباسپور atran2
برگزاری دوره های حضوری مهندسی آب و فاضلاب مرکز دانش عطران دانشگاه شهید عباسپور atran3

اشتراک:

درباره نویسنده

نظرات بسته اند

برچسب‌ها : % % % % % % % % % % % % % % % % % % % %
Call Now Button