ثبت نام بیش از 200 فراگیر در دوره زبان انگلیسی-مرکز مهندسی عطران

0

به گفته مدیر مرکز آموزش های مجازی، در یکماهه پایانی سال 96 بیش از 200  فراگیر در دوره مجازی انگلیسی برای بزرگسالان و شاغلین ثبت نام کرده اند.

شایان ذکر است دوره مذکور بصورت غیرحضوری برگزار شده و علاقه مندان می توانند پس از ثبت نام و دریافت بسته آموزشی، از یکسال رفع اشکال رایگان نیز بهره مند گردند.

در انتهای دوره، تور آموزشی یک روزه برگزار خواهد گردید که فراگیران می توانند پس از ثبت نام و شرکت در آن، آموخته های خود را به محک آزمایش بگذارند.

به گفته مهندس علاف صالحی، این دوره برای اولین بار در کشور برای بزرگسالان و شاغلین بصورت غیرحضوری برگزار می گردد. ایشان ادامه دادند: همانطور که مستحضرید بزرگسالان آن حوصله و تمرکز را برای حضور در کلاس های آموزش ندارند و شاغلین نیز فرصت کلاس ندارند.

ما پس از بررسی و نیازسنجی سبکب نوین برای آموزش زبان به این قشر از جامعه ابداع کردیم و پس از گذراندن مرحله آزمایش، ثبت نام از طریق سایت و حتی تلفنی آغاز شد.

گفتنی است مرکز آموزش های مجازی در سال 92 با شماره ثبت 445581 تأسیس و در اولین گام ثبت نام برای دوره مجازی “انگلیسی برای بزرگسالان و شاغلین” را از طریق وبسایت www.mdatran.com آغاز نمود.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظرات بسته اند

برچسب‌ها : % % % % % % % % %
Call Now Button