فراخوان ترجمه تخصصی- دیکشنری تخصصی مهندسی آب و فاضلاب

0

دیکشنری / گروه عطران پس از ترجمه کتابهای تخصصی مرجع مهندسی فاضلاب متکف ، مهندسی فاضلاب قسیم ، چاهها و گمانه ها ، هندبوک تصفیه آب دگرمونت ، هندبوک کنترل هدررفت آب بر آن شده است تا با کمک مترجمین متخصص پروژه تهیه دیکشنری تخصصی مهندسی آب و فاضلاب را به صورت انگلیسی به انگلیسی و فارسی همزمان آغاز نماید.

لذا از علاقه مندان این رشته که به زبان انگلیسی تسلط دارند دعوت می گردد تا با ارسال رزومه و تصویر مدرک تحصیلی به واتساپ پشتیبانی 09212386347 آمادگی خود را برای شرکت در این پروژه اعلام نماید.

توضیحات کلی این پروژه به شرح زیر است:
داوطلبانی که اقدام به ارسال رزومه می نمایند ابتدا از نظر ارتباط مدرک تحصیلی با تخصص مربوطه مورد بررسی می گیرند. در صورت پذیرش بایستی یک فایل صوتی معرفی به همراه یک صفحه تست ترجمه (که از طرف دبیرخانه ارسال می شود) ارسال نمایند. پس از این مرحله، امتیازدهی انجام و نفرات با امتیاز مورد قبول، برای تیم ترجمه دعوت می گردند.
با استارت پروژه، در هر نوبت 10 لغت برای مترجم ارسال می شود که بایستی فرم مربوط به هر کدام را در مهلت مقرر، به بهترین نحو تکمیل و تحویل بدهد. هر فرم توسط مدیر ترجمه بررسی و در صورت وجود هر نوع اشکال و یا کپی کاری از ویکی پدیا یا گوگل ترنسلیت… بازگشت داده می شود. در صورتی که اشکالی وجود نداشته باشد فایل تأیید شده و پارت بعدی ارسال خواهد گردید.
در نهایت با اتمام موظفی، مترجم منتظر می ماند تا پیش نویس کتاب تهیه گردیده و تا پایان مراحل ویراستاری و چاپ، مدارک خود را تکمیل خواهد کرد.
مزایا:
واریز حق الترجمه حاصل از فروش تدریجی کتاب (هر جلد دیکشنری) به حساب بانکی مترجم در دوره های 3 ماهه
درج نام مترجم در سایت کتابخانه ملی و کلیه مجوزات
ارسال یک نسخه رایگان برای مترجم
صدور سرتیفیکیت انگلیسی برای ارائه به دانشگاهها و شرکت ها
نکات:
در صورت برقراری فروش دلاری، درصد مترجم محفوظ بوده و پس از تبدیل واحد به حساب مترجم واریز خواهد گردید.
درصد حق الترجمه به تعداد لغت های ترجمه شده، تعداد مترجم ها، هزینه چاپ و کاغذ… بستگی خواهد داشت. بدیهی است درآمد حاصل از فروش هر کتاب، بایستی پس از در نظر گرفتن نرخ بازگشت سرمایه ناشر، بصورت عادلانه بین مترجمین، ویراستاران، کتابفروشان، سایت های فروش و مراکز پخش تقسیم گردد. بدیهی است برای اطمینان خاطر مترجمین، نرخ حق الترجمه (چند لغت چند درصد…) قبل از شروع کار در فرم قرارداد، دقیقاً قید خواهد گردید.
زمانبندی برآورد شده اتمام پروژه 1 سال

مشاهده کتابهای تخصصی مهندسی آبفا در سایت فروش انتشارات

اشتراک:

درباره نویسنده

نظرات بسته اند

برچسب‌ها : % % % % % % % % % % % %
Call Now Button