دانلود مجله رایگان “کجا بریم…؟!” راهنمای مقاصد گردشگری خارجی و داخلی نوروز 99

0

معرفی مقاصد برگزیده گردشگری نوروز 99

راهنمای روش های حمل و نقل

راهنمای اقامت و گردش های شهری…
فهرست مطالب:
راهنمای سفر به استانبول 2
لوازم مورد نیاز در سفر برای زنان باردار 16
مالــــدیـو؛ بهشـت رویایی گردشگران 20
۲۰ اصطلاح مهم که باید در جمهوری آذربایجان بلد باشید 26
سفر به سنگاپور نیویورک آسیا 32
سفـر بـه قـره باغ 42
پوکت جزیره آبهای زمردین تایلند 50
کیش، جزیره سواحل مرجانی 58

دانلود مجله کجا بریم…؟! راهنمای سفر نوروز 99

راهنمای سفر به استانبول
استانبول از بزرگترین و توریستی ترین شهرهای کشور ترکیه است. مراکز خرید متعدد و جشنواره های جذابی که در این شهر برگزار می گردد باعث شده تا گردشگران زیادی از سراسر دنیا استانبول را برای سفر انتخاب کنند. همچنین موقعیت جغرافیایی و آب و هوای خوب این شهر زیبا از عوامل تاثیر گذار این موضوع بوده است. با تمام این تفاسیر عده ای از مسافران برای این که بخواهند به استانبول بروند نیاز به اطلاعاتی نظیر اینکه چه هتلی را برای اقامتشان انتخاب کنند و یا اینکه رستوران های خوب این شهر کجا هستند، نیز دارند. بنابراین ما در راهنمای سفر به استانبول قصد داریم اطلاعات کاربردی زیادی برای سفر به این شهر زیبای ترکیه ای به شما بدهیم. ما سعی کردیم به گونه ای این مطلب را برایتان بنویسیم که اغلب آنچه که باید برای سفر به این شهر به کارتان بیاید و احتمالا کمتر راجع به آن شنیده اید مطلع شوید….
کجا بریم...؟! نوروز 99 عطران atran

لوازم مورد نیاز در سفر برای زنان باردار

سفر کردن در دوران بارداری میتواند لذتبخش باشد و کمی به شما آرامش بدهد، درصورتیکه با فراموش کردن چیزهای کوچک و بزرگ دچار دردسر نشوید. برای شروع بهتر است نگاهی به وسایلی بیندازید که در طول روز زیاد از آنها استفاده میکنید و ممکن است در طول سفر هم به آن احتیاج داشته باشید. تمام وسایل مورد نیاز را فهرست کنید تا چیزی از قلم نیفتد. در این مطلب به برخی از وسایل مورد نیاز شما در سفرهای دوران بارداری اشاره شده که بهتر است آنها را فراموش نکنید…..
کجا بریم...؟! نوروز 99 عطران atran لوازم مورد نیاز در سفر برای زنان باردار

مالــــدیـو؛ بهشـت رویایی گردشگران

مالدیو، واقع شده در جنوب آسیای مرکزی، تا کیلومترها از هر سرزمینی، فاصله دارد. این زنجیره از جزایر با سواحل ماسه سفید و کرانههای آبی، اقامتگاههای لوکس و مجلل، در اقیانوس هند، پر از موجودات خارقالعاده دریایی است. با چشماندازهایی زیبا و کارت پستالی که در هر گوشه پراکنده شدهاند، جای تعجب نیست که چرا مالدیو، مکانی پرگردشگر و جذاب است………
کجا بریم...؟! نوروز 99 عطران atran مالــــدیـو؛ بهشـت رویایی گردشگران

۲۰ اصطلاح مهم که باید در جمهوری آذربایجان بلد باشید
یکی از نکات مهم در سفر به هر کشوری، برقرارکردن ارتباط با ساکنان آنجا است. اگر به جمهوری آذربایجان سفر کنید، می‌دانید چطور باید قیمت یک فنجان قهوه را حساب کنید؟

دانلود مجله کجا بریم…؟! راهنمای سفر نوروز 99

افراد زیادی در جمهوری آذربایجان هستند که انگلیسی بلد نیستند. این به آن معنی است که اگر می‌خواهید در سفر خود به این کشور کمی از مناطق توریستی فاصله بگیرید، باید یکی دو جمله به زبان مردم این کشور بلد باشید. زبان روسی، زبان دوم آذربایجان است و دانستن چند کلمه به این زبان در زمان مسافرت به منطقه‌ی قفقاز و اروپای شرقی کارتان را تا حد زیادی راه خواهد انداخت……

سفر به سنگاپور نیویورک آسیا

سنگاپور کشوری کوچک اما بسیار مدرن و پیشرفته در شرق آسیاست و با وجودی که مساحت کمی دارد همواره جزء ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته می شود. سفر به سنگاپور مطمئنا سفری به یادماندنی و بسیار لذتبخش خواهد بود و افراد زیادی چه از طریق تور سنگاپور یا از خرید بلیط هواپیمای سنگاپور می توانید خود را به این کشور برسانید. در این مطلب در مورد بهترین زمان سفر به سنگاپور صحبت می کنیم تا بهتر بتوانید در مورد سفر به این کشور برنامه ریزی کنید…….
کجا بریم...؟! نوروز 99 عطران atran سفر به سنگاپور نیویورک آسیا
سفـر بـه قـره باغ
قره باغ نام یک منطقه‌ی مستقل هم مرز با ایران است که اخیرا نظرات مثبت فراوانی در زمینه‌ی گردشگری به خود جلب کرده است. این منطقه‌ی کوچک تعداد زیادی گردشگر طبیعت‌گرد و مذهبی را به سوی خود می‌کشاند.

دانلود مجله کجا بریم…؟! راهنمای سفر نوروز 99

جمهوری خودخوانده‌ی ناگورنو قره باغ نام یک منطقه‌ی مستقل بوده که با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و ایران هم‌مرز است. این منطقه دارای فرهنگ ارمنی و روی زمینی واقع شده است که آذربایجان و ارمنستان در آن از سال ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۴ جنگ قومیتی به راه انداخته و هر یک تلاش بر پاکسازی قوم مقابل از آن داشتند. نام ناگورنو قره باغ به زیبایی گویای فرهنگ متنوع آن است. ناگورنو به زبان روسی به معنای کوهستانی، کارا (قره) در زبان ترکی به معنای سیاه و باخ نیز در زبان پارسی همان باغ است.
با اینکه بحث زیادی در رابطه با مالکیت این منطقه وجود دارد، غنای طبیعی قره باغ آن را جدای از هر مسئله‌ی سیاسی به یک جاذبه‌ی زیبای گردشگری تبدیل کرده است. با اینکه جنگ تاثیرات بسیار منفی روی زندگی و نمای این منطقه داشته است، مردم این کشور در حال بازسازی خانه‌ی خود به بهترین نحو هستند……
کجا بریم...؟! نوروز 99 عطران atran سفـر بـه قـره باغ

پوکت جزیره آبهای زمردین تایلند

ماسههای سفید و پاک، آبهای به رنگ زمرد کبود و صخرههای آهکی در جزیره پوکت واقع در بخش جنوب غربی کشور تایلند، منتظر مسافران هستند. این جزیره زیبا واقع در آبهای دریای آندامان (Andaman Sea) و با فاصله یک ساعته با هواپیما از شهر بانکوک، پایتخت تایلند، بخش کوچکی از بهشت است. هزینه سفر به پوکت، از جمله مکانهای اقامتی تا چشمههای درمانی آب گرم و تورهای قایقرانی، بسیار مقرون به صرفه است.

علاوه بر آب و هوای گرمسیری بسیار مناسب برای سفر، پوکت جاذبههای بیشمار دیگری برای ارائه به گردشگران دارد که از میان آنها میتوان به غذاهای سنتی لذیذ این جزیره (علف لیمو، برگهای لیمو ترش و فلفل چیلی) و فرهنگ غنی آن که به شدت تحت تاثیر دین غالب، یعنی بودائیسم قرار دارد، اشاره کرد.

سفر به این جزیره زیبا خاطرات منحصر به فردی را برای شما رقم خواهد زد. …….
کجا بریم...؟! نوروز 99 عطران atran پوکت جزیره آبهای زمردین تایلند

دانلود مجله کجا بریم…؟! راهنمای سفر نوروز 99

کجا بریم...؟! پوکت تایلند عطران atran

کیش، جزیره سواحل مرجانی
یکی از جاهای دیدنی در کشور ایران جزیره زیبای کیش می باشد. مراکز خرید کیش بسیار زیبا و جالب توجه هستند، هتل های زیبا و مجلل در جزیره کیش شبیه به دبی می باشند، پارک های جنگلی و زیبای کیش این جزیره را پر جاذبه تر کرده است. همچنین این جزیره یکی از منطقه های آزاد تجاری و اقتصادی در ایران می باشد که در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتری خواهید دید .
آب‌های شفاف و زلال، مراکز خرید لوکس و گران قیمت، هتل‌های مجلل و پر از امکانات، امکان انجام ورزش‌های آبی مفرح و حیات دریایی متنوع، از این جزیره مقصدی به یاد ماندنی ساخته‌اند.
انتخاب شدن کیش به عنوان اولین منطقه‌ی آزاد تجاری و اقتصاد در سال ۱۳۶۱ درهای رونق و توسعه را به سرعت بر روی مرزهای این منطقه باز کرد که اثرات آن را امروزه به خوبی می‌توان مشاهده کرد.
همچنین تا سال‌های آغازین سلطنت محمدرضا پهلوی این جزیره به عنوان یکی از مراکز مهم صید مروارید از جایگاه مطلوبی برخوردار بود که با ورود مروارید ژاپنی به ایران روز به روز از اهمیت آن کاسته شد. شاه با استفاده از بودجه‌ی دولتی سعی در گسترش گردشگری در این جزیره داشت که نسبتا موفق هم بود……..
کجا بریم...؟! نوروز 99 عطران atran کیش، جزیره سواحل مرجانی
کیش نوروز 99 عطران atran کجا بریم...؟!

دانلود مجله کجا بریم…؟! راهنمای سفر نوروز 99

دانلود کجا بریم 97

اشتراک:

درباره نویسنده

نظرات بسته اند

برچسب‌ها : % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % %
Call Now Button