مرکز مهندسی عطران: فراخوان حمایت از متخصصین رشته آب جهت چاپ کتاب (رایگان) مدت محدود

0

فراخوان ثبت کلیه کتب رشته های مرتبط با محیط زیست و آب، جهت چاپ رایگان

عطف به نامه شماره 75432/111 هیأت مدیره مرکز مهندسی عطران با شماره مجوز 442214 با همکاری مرکز تکنولوژی آب ایران جهت ارتقا دانش و سطح علمی و در اختیار گذاشتن مهارت های علمی بین المللی فرصتی ویژه جهت تألیف، ترجمه و چاپ رایگان کتاب فراهم کرده است. مهلت ارسال آثار ساعت 24 روز 25 اسفند ماه بوده و غیر قابل تمدید می باشد.
متخصصین رشته های (مهندسی آب، آب و فاضلاب، مدیریت منابع آب، سازه های هیدرولیکی، آبیاری و زهکشی، محیط زیست، کشاورزی، بهداشت ایمنی محیط زیست، منابع طبیعی، آبخیزداری و سایر رشته های مرتبط) میتوانند آثار خود را ارسال نمایند و  بعد از داوری و کسب امتیاز لازم، 10 اثر برگزیده جهت چاپ و نشر آماده سازی خواهند شد.
متخصصین رشته های آب با گرایش های مرتبط می توانند نسبت به ثبت اثر خود جهت طی روند داوری و پذیرش در سامانه آپلود زیر اقدام نمایند. لازم به ذکر است از بین اثرات ارسالی متخصصین، دانشجویان و اساتید این رشته به اثراتی که فاقد شرایط مشروحه باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد:

  • نام و نام خانوادگی نویسنده می بایست مطابق با عنوان شناسنامه وی بوده و استفاده از اسامی مستعار و عناوین مهندس، دکتر و … مجاز نمی باشد.
  • اثرات ارسالی باید در فرمت word و pdf بوده و نیز عناوین لاتین برای عنوان فایل ها استفاده شود.
  • در صورت نیاز به ثبت هر گونه توضیحات اضافی از کادر توضیحات استفاده نمایید.
  • روند بررسی اثرات توسط کمیته داوران بین 7 الی 10 روز کاری متغیر خواهد بود.
  • شرکت کنندگان محترم از ارسال رزومه و سابقه کاری یا تحصیلی به همراه اثرات خودداری کنند. ملاک داوری و ثبت قاونی کلیه آثار دریافتی، سطح کیفی و علمی آن ها خواهد بود.
  • در مورد اثرات ترجمه شده، ذکر مشخصات دقیق لاتین و شماره شابک کتاب ترجمه شده در قسمت توضیحات الزامی می باشد.
  • به منظور بهبود سطح اطلاع رسانی آتی به متخصصین، دانشجویان و اساتید شرکت کننده در این طرح از درج آدرس ایمیل و شماره تلگرامی نامعتبر خودداری نمایند.
  • در راستای ساماندهی شرکت کنندگان خارج از ایران، درج شماره گذرنامه در قسمت توضیحات سامانه آپلود پایین الزامی می باشد.
  • دبیرخانه مرکزی به شماره 66191000-021 و شماره تلگرامی 09108172896 جهت پاسخگویی به سوالات و راهنمایی های لازم تا پایان مهلت مقرر طرح در اختیار عموم می باشد.

[captainform id=”1264190″]

اشتراک:

درباره نویسنده

نظرات بسته اند

برچسب‌ها : % % % % % % % % % % % % % % % % % % % %
Call Now Button