#معرفی_فیلم دشمنان Hostiles با بازی کریستین بیل- معناگرا

0

با اینکه کتاب رو به هرچی رسانه ست ترجیح میدم ولی همیشه استثنا وجود داره.
یکی از فیلمایی که علیرغم هالیوودی بودنش معناگرا و تأثیرگذار بود فیلم Hostiles به معنی “دشمنان” هست و داستانش تو اوج خشونت هایی که از طرف سفیدها و سرخپوست ها سر می زنه رخ میده. یک فرمانده از طرف دولت نوپای ایالات متحده به نشانه حسن نیت مأمور میشه یک رییس قبیله رو به دلیل بیماری از زندان به سرزمین اصلی قبیله اسکورت کنه تا از طرف کینه جویان تو راه بهش و خانواده ش حمله نشه.
فرمانده به دلیل کینه ای که از سرخپوست ها داره قبول نمیکنه و حتی استعفا میده ولی در نهایت مجبور میشه اینکار رو بکنه. در همان ابتدای راه پیر مرد رو به دوئل دعوت می کنه ولی پیرمرد باتجربه نمیپذیره. بالاخره در طول مسیر انقدر اتفاقا میفته که آخر سر …….. اسپویل نمی کنم !
فیلم رو حتما به اونایی که می دونن انسانها همه از یک جوهره هستن و باهوش و بی هوش، برتر و بدتر…. تقسیم بندیهاییه که خودمون درست کردیم، توصیه می کنم. حتی پیشنهاد می کنم دوستانی که معتقد به برتری نژادی هستند یکبار ببینند. قطعا نظرشون عوض میشه؛ حتی شده کم…

پی نوشت: کریستین بیل بازیگری است که به بازی در فیلم های معناگرا علاقه نشان می دهد. از فیلم های او می توان vice، Exodus، Promise را نام برد.

بیل در سه‌گانهٔ بتمن نولان، در نقش بروس وین/بتمن بازی کرد که تحسین منتقدین را نیز در پی داشت. او با بازی در فیلم مبارز، توانست جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را به دست بیاورد. در سال ۲۰۱۳، با بازی در فیلم حقه‌بازی آمریکایی توانست دومین نامزدی اسکار و اولین نامزدی اسکار برای نقش اول را به دست آورد.

#hostiles #فیلم_خوب #نژادپرست_نیستم #بخوانیم #کتاب #هالیوود #ساده_بگیریم #ماخوبیم

ثبت نام در دوره های آموزش تخصصی و دریافت سرتیفیکیت

ارسال و داوری مقاله در ژورنال تخصصی و دریافت سرتیفیکیت

ارسال آگهی های استخدام برتر به اعضای حقیقی گروه عطران از طریق ایمیل

اشتراک:

درباره نویسنده

نظرات بسته اند

برچسب‌ها : % % % % % % % % % % % % %
Call Now Button